ISL89160FBEBZ-T
Hua Hua
Tau Wae: ISL89160FBEBZ-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC MOSFET DRIVER 2CH 6A 8SOIC
Ngā Rauemi: ISL89160FBEBZ-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL89160FBEBZ-T
Tau Wae ISL89160FBEBZ-T Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC MOSFET DRIVER 2CH 6A 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4668 pcs Pepa Raraunga ISL89160FBEBZ-T.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 16 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC-EP
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 20ns, 20ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Te maha o nga Kaikoi 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Haumaru Mamao - VIL, HIV 1.85V, 3.15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Non-Inverting Pato Puka N-Channel MOSFET
I teie nei - Te Whakaeke Peak (Puna, Tini) 6A, 6A Momo Channel Independent
Tau Wae Tuakiri ISL89160
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ISL89161FBEAZ
ISL89161FBEAZ
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC MOSFET DRIVER 2CH 6A 8SOIC
I roto i te taonga: 41272 pcs
Tikiake: ISL89161FBEAZ.pdf
RFQ
ISL89160FRTBZ-T
ISL89160FRTBZ-T
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC MOSFET DRIVER 2CH 6A 8TDFN
I roto i te taonga: 5193 pcs
Tikiake: ISL89160FRTBZ-T.pdf
RFQ
ISL89160FBEBZ
ISL89160FBEBZ