ISL8500IRZ-T
IntersilIntersil
ISL8500IRZ-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL8500IRZ-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK ADJ 2A 12DFN
Ngā Rauemi: ISL8500IRZ-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL8500IRZ-T
Tau Wae ISL8500IRZ-T Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC REG BUCK ADJ 2A 12DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42357 pcs Pepa Raraunga ISL8500IRZ-T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.6V Putanga - Whakaputa (Max) 19V
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 25V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 12-DFN (4x3) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 12-VFDFN Exposed Pad
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 500kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 2A 12-VFDFN Exposed Pad Nama - Whakaputa 2A