ISL8200MIRZR5545
Hua Hua
Tau Wae: ISL8200MIRZR5545
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.6-6V
Ngā Rauemi: ISL8200MIRZR5545.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL8200MIRZR5545
Tau Wae ISL8200MIRZR5545 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 4522 pcs Pepa Raraunga ISL8200MIRZR5545.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 0.6 ~ 6 V Momotuhi - Input (Min) 4.5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V Momo Non-Isolated PoL Module
Pūrere Pūrere Whakarato 23-QFN (15x15) Rahi / Rahi 0.59" L x 0.59" W x 0.09" H (15.0mm x 15.0mm x 2.2mm)
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case 23-PowerQFN Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, UVLO He pai -
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 6 V 10A 4.5V - 20V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A