ISL8016IR25Z-T
IntersilIntersil
ISL8016IR25Z-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL8016IR25Z-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 2.5V 6A SYNC 20QFN
Ngā Rauemi: ISL8016IR25Z-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL8016IR25Z-T
Tau Wae ISL8016IR25Z-T Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC REG BUCK 2.5V 6A SYNC 20QFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57261 pcs Pepa Raraunga ISL8016IR25Z-T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 20-QFN (3x4) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-VFQFN Exposed Pad
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 525kHz ~ 3.9MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 6A 20-VFQFN Exposed Pad Nama - Whakaputa 6A
Tau Wae Tuakiri ISL8016
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ISL8016IR25Z-T7A
ISL8016IR25Z-T7A
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC REG BUCK 2.5V 6A SYNC 20QFN
I roto i te taonga: 43752 pcs
Tikiake: ISL8016IR25Z-T7A.pdf
RFQ
ISL8016IR25Z
ISL8016IR25Z
Kaihanga: Intersil