ISL80103IR25Z
IntersilIntersil
ISL80103IR25Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL80103IR25Z
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 3A 10DFN
Ngā Rauemi: ISL80103IR25Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL80103IR25Z
Tau Wae ISL80103IR25Z Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 3A 10DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4930 pcs Pepa Raraunga ISL80103IR25Z.pdf
Rae Tae (Max) 0.185V @ 3A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 10-DFN (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Tube
Paa / Case 10-VFDFN Exposed Pad PSRR 62dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A 10-DFN (3x3)
Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA I teie nei - Quiescent (Iq) 9mA
Nama - Whakaputa 3A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good, Soft Start
Tau Wae Tuakiri ISL80103
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ISL80103EVAL2Z
ISL80103EVAL2Z
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: EVAL BOARD FOR ISL80103
I roto i te taonga: 4644 pcs
Tikiake: ISL80103EVAL2Z.pdf
RFQ
ISL80103IR25Z-T
ISL80103IR25Z-T
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 3A 10DFN