ISL80101IR33Z-T
IntersilIntersil
ISL80101IR33Z-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL80101IR33Z-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1A 10DFN
Ngā Rauemi: ISL80101IR33Z-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL80101IR33Z-T
Tau Wae ISL80101IR33Z-T Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1A 10DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5601 pcs Pepa Raraunga ISL80101IR33Z-T.pdf
Rae Tae (Max) 0.212V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 10-DFN (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-VFDFN Exposed Pad PSRR 65dB ~ 58dB (120Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A 10-DFN (3x3)
Tae - Whakaaetanga (Max) 7mA I teie nei - Quiescent (Iq) 5mA
Nama - Whakaputa 1A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good, Soft Start