ISL59420IUZ
Hua Hua
Tau Wae: ISL59420IUZ
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC AMP MULTIPLEX 400MHZ 10-MSOP
Ngā Rauemi: ISL59420IUZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL59420IUZ
Tau Wae ISL59420IUZ Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC AMP MULTIPLEX 400MHZ 10-MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37009 pcs Pepa Raraunga ISL59420IUZ.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) - Pūrere Pūrere Whakarato 10-MSOP
Te utu o te huka 1462 V/µs Raupapa -
Packaging Tube Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Momo putanga - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Video Amp, 1 2:1 Multiplexer-Amplifier 10-MSOP I teie nei - Te tuku 11mA
I teie nei - Whakaatu / Channel 130mA Tau Wae Tuakiri ISL59420
Nga tono 2:1 Multiplexer-Amplifier -3db Whaiwhata 420MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ISL59420EVAL1
ISL59420EVAL1
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: EVAL BOARD 1 FOR ISL59420
I roto i te taonga: 1353 pcs
Tikiake: ISL59420EVAL1.pdf
RFQ
ISL59420IUZ-T7
ISL59420IUZ-T7
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC AMP MULTIPLEX 400MHZ 10-MSOP