ISL55008IEZ-T7
Hua Hua
Tau Wae: ISL55008IEZ-T7
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC RF AMP BLUETOOTH 500MHZ-3GHZ
Ngā Rauemi: ISL55008IEZ-T7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL55008IEZ-T7
Tau Wae ISL55008IEZ-T7 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5674 pcs Pepa Raraunga ISL55008IEZ-T7.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Nga Utu Whakatau 1GHz
Raupapa - Momo RF Bluetooth
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
P1dB 8.7dBm Whakaahua Ata 3.9dB
Hua 16.6dB Rautanga 500MHz ~ 3GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Amplifier IC Bluetooth 500MHz ~ 3GHz I teie nei - Te tuku 20mA