ISL54405IVZ-T
Hua Hua
Tau Wae: ISL54405IVZ-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC MUX STEREO 2:1 CD/MP3 16TSSOP
Ngā Rauemi: ISL54405IVZ-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL54405IVZ-T
Tau Wae ISL54405IVZ-T Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 76579 pcs Pepa Raraunga ISL54405IVZ-T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) 3.3V, 5V Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±) -
Whakawhitihia te Kotahitanga SPDT Pūrere Pūrere Whakarato 16-TSSOP
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Whakaoho-a-Whenua (Max) 1.9 Ohm Te maha o nga pouaka 2
Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti 2:1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Break-Before-Make, Depop Whakaahuatanga Taipitopito Audio Switch IC 2 Channel 16-TSSOP
Tau Wae Tuakiri ISL54405 Nga tono Audio
-3db Whaiwhata 230MHz