ISL5120IH-T
IntersilIntersil
ISL5120IH-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL5120IH-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC SWITCH DUAL SPST SOT23-8
Ngā Rauemi: ISL5120IH-T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL5120IH-T
Tau Wae ISL5120IH-T Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5545 pcs Pepa Raraunga ISL5120IH-T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) 2.7 V ~ 12 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±) -
Whakawhiti Time (Ton, Toff) (Max) 35ns, 30ns Whakawhitihia te Kotahitanga SPST - NO
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-8 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-8
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Whakaoho-a-Whenua (Max) 20 Ohm
Tuhinga o mua 2 Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti 1:1
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Circuit IC Switch 1:1 20 Ohm SOT-23-8 I teie nei - Nga rerenga (IS (atu)) (Max) 100pA
Crosstalk -105dB @ 1MHz Toha Tae 5pC
Tautuhinga Channel-ki-Channel (ΔRon) 800 mOhm Ko te kaha o te Channel (CS (atu), CD (atu)) 8pF, 8pF