ISL51002CQZ-165
IntersilIntersil
ISL51002CQZ-165 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL51002CQZ-165
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC FRONT END 10BIT VID 128-MQFP
Ngā Rauemi: ISL51002CQZ-165.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
66 pcs
132 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL51002CQZ-165
Tau Wae ISL51002CQZ-165 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 2747 pcs Pepa Raraunga ISL51002CQZ-165.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Mamati 1.65 V ~ 2 V, 3 V ~ 3.6 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Analog 1.65 V ~ 2 V, 3 V ~ 3.6 V
Pūrere Pūrere Whakarato 128-MQFP (14x20) Raupapa -
Mana (Watts) 1.2mW Packaging Tray
Paa / Case 128-BFQFP Ētahi Ingoa ISL51002CQZ165
Te maha o nga pouaka 3 Tuhinga o mua 10
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 3 Channel AFE 10 Bit 1.2mW 128-MQFP (14x20)