ISL33002IUZ-T
IntersilIntersil
ISL33002IUZ-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL33002IUZ-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP
Ngā Rauemi: ISL33002IUZ-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL33002IUZ-T
Tau Wae ISL33002IUZ-T Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 73148 pcs Pepa Raraunga ISL33002IUZ-T.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 5.5 V Momo Buffer, Accelerator
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Waitohu tohu -
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Whakaputa 2-Wire Bus
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru 2-Wire Bus
Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, Accelerator 2 Channel 8-MSOP Te wa roa -
Tau Raraunga (Max) - I teie nei - Te tuku 3mA
Maama - Whakauru 10pF Tau Wae Tuakiri ISL33002