ISL33001IUZ
IntersilIntersil
ISL33001IUZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL33001IUZ
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP
Ngā Rauemi: ISL33001IUZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL33001IUZ
Tau Wae ISL33001IUZ Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 68588 pcs Pepa Raraunga ISL33001IUZ.pdf
Tuhinga o mua 2.3 V ~ 5.5 V Momo Buffer, Accelerator
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Waitohu tohu -
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Whakaputa 2-Wire Bus
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru 2-Wire Bus
Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, Accelerator 2 Channel 8-MSOP Te wa roa -
Tau Raraunga (Max) - I teie nei - Te tuku 4mA
Maama - Whakauru 10pF Tau Wae Tuakiri ISL33001