ISL32173EFVZ-T
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL32173EFVZ-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC RCVR RS485/422 QD ESD 16TSSOP
Ngā Rauemi: ISL32173EFVZ-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL32173EFVZ-T
Tau Wae ISL32173EFVZ-T Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 77414 pcs Pepa Raraunga ISL32173EFVZ-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 5.5 V Momo Receiver
Pūrere Pūrere Whakarato 16-TSSOP Raupapa -
Kaiwhiwhi Hysteresis 30mV Tuhinga RS422, RS485
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Te maha o nga Kaikoi / Kaiwhiwhi 0/4