ISL28023FR60Z-T
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL28023FR60Z-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC VOLT MONITOR PRECISION 24QFN
Ngā Rauemi: ISL28023FR60Z-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL28023FR60Z-T
Tau Wae ISL28023FR60Z-T Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 41818 pcs Pepa Raraunga ISL28023FR60Z-T.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 5.5 V Momotuhi - Whakauru 0 V ~ 60 V
Pūrere Pūrere Whakarato 24-QFN (4x4) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-VFQFN Exposed Pad
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount