ISL23711WIU10Z-T
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL23711WIU10Z-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC POT DIGITAL CONTROL 10-MSOP
Ngā Rauemi: ISL23711WIU10Z-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL23711WIU10Z-T
Tau Wae ISL23711WIU10Z-T Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5762 pcs Pepa Raraunga ISL23711WIU10Z-T.pdf
Tuhinga o mua ±2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±50 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 70 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa ISL23711WIU10Z-TTR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o Tapa 128 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C
Ngā āhuatanga Selectable Address Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps I²C Interface 10-MSOP