ISL22429WFU10Z
Hua Hua
Tau Wae: ISL22429WFU10Z
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL 128TP LN LP 10-MSOP
Ngā Rauemi: ISL22429WFU10Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL22429WFU10Z
Tau Wae ISL22429WFU10Z Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5834 pcs Pepa Raraunga ISL22429WFU10Z.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±20%
Te Tae Teaweke (Tae) ±50 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MSOP Raupapa XDCP™
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 70 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tube Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o Tapa 128
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 128 Taps SPI Interface 10-MSOP Whirihoranga Potentiometer