ISL21010DFH312Z-T
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL21010DFH312Z-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua PBFREE,PRECISION 1.25V LOW VOLT.
Ngā Rauemi: ISL21010DFH312Z-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL21010DFH312Z-T
Tau Wae ISL21010DFH312Z-T Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga PBFREE,PRECISION 1.25V LOW VOLT. Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71266 pcs Pepa Raraunga ISL21010DFH312Z-T.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V Momotuhi - Whakauru 2.2 V ~ 5 V
Te manawanui ±0.2% Te Tae Tema 50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-3 Raupapa -
Momo Pukapuka Series Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Momo putanga Fixed
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Noise - 10Hz ki te 10kHz 17µVrms
Noise - 0.1Hz ki te 10Hz 27µVp-p Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
I teie nei - Te tuku 100µA Nama - Whakaputa 25mA
Tau Wae Tuakiri ISL21010
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ISL21010CFH333Z-TK
ISL21010CFH333Z-TK
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 3.3V SOT23-3
I roto i te taonga: 90857 pcs
Tikiake: ISL21010CFH333Z-TK.pdf
RFQ
ISL2101AAR3Z
ISL2101AAR3Z
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC DVR HALF-BRDG HF 100V 2A 9DFN
I roto i te taonga: 58108 pcs
Tikiake: ISL2101AAR3Z.pdf
RFQ
ISL21010DFH312Z-T7A
ISL21010DFH312Z-T7A
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 1.25V SOT23-3
Tikiake: ISL21010DFH312Z-T7A.pdf
ISL21010DFH312Z-TK
ISL21010DFH312Z-TK