ISL2100AAR3Z
IntersilIntersil
ISL2100AAR3Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ISL2100AAR3Z
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC DVR HALF-BRDG HF 100V 2A 9DFN
Ngā Rauemi: ISL2100AAR3Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL2100AAR3Z
Tau Wae ISL2100AAR3Z Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC DVR HALF-BRDG HF 100V 2A 9DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52787 pcs Pepa Raraunga ISL2100AAR3Z.pdf
Tuhinga o mua 9 V ~ 14 V Pūrere Pūrere Whakarato 9-DFN-EP (3x3)
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 10ns, 10ns
Packaging Tube Paa / Case 9-VFDFN Exposed Pad
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Te maha o nga Kaikoi 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Haumaru Mamao - VIL, HIV 3.7V, 7.4V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Non-Inverting Rahi Taitapa Nui - Max (Bootstrap) 114V
Pato Puka N-Channel MOSFET Whakahaere Whirihoranga Half-Bridge
Whakaahuatanga Taipitopito Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 9-DFN-EP (3x3) I teie nei - Te Whakaeke Peak (Puna, Tini) 2A, 2A
Momo Channel Independent Tau Wae Tuakiri ISL2100A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ISL2100AABZ-T
ISL2100AABZ-T
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC DVR HALF-BRDGE HI FREQ 8SOIC
I roto i te taonga: 5539 pcs
Tikiake: ISL2100AABZ-T.pdf
RFQ
ISL21010CFH315Z-T7A
ISL21010CFH315Z-T7A
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC VREF SERIES 1.5V SOT23-3
I roto i te taonga: 60822 pcs
Tikiake: ISL21010CFH315Z-T7A.pdf
RFQ
ISL2100AAR3Z-T
ISL2100AAR3Z-T
Whakaahuatanga: IC DVR HALF-BRDG HF 100V 2A 9DFN