ISL12028IB27Z-T
Hua Hua
Tau Wae: ISL12028IB27Z-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-SOIC
Ngā Rauemi: ISL12028IB27Z-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ISL12028IB27Z-T
Tau Wae ISL12028IB27Z-T Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5516 pcs Pepa Raraunga ISL12028IB27Z-T.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Battery 1.8 V ~ 5.5 V Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Momo Clock/Calendar Hōputu Time HH:MM:SS (12/24 hr)
Pūrere Pūrere Whakarato 14-SOIC Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa ISL12028IB27Z-TTR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, 2-Wire Serial Ngā āhuatanga Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer
Whakaahuatanga Taipitopito Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Rā Hōputu YY-MM-DD-dd
Kohikohi - Te Whakamaharatanga (Max) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5.5V Tau Wae Tuakiri ISL12028