IS82C54-10Z96
IntersilIntersil
IS82C54-10Z96 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IS82C54-10Z96
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC
Ngā Rauemi: IS82C54-10Z96.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IS82C54-10Z96
Tau Wae IS82C54-10Z96 Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7054 pcs Pepa Raraunga IS82C54-10Z96.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Momo Programmable Timer
Pūrere Pūrere Whakarato 28-PLCC (11.51x11.51) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-LCC (J-Lead)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 10MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Programmable Timer IC 10MHz 28-PLCC (11.51x11.51) I teie nei - Te tuku 10mA