HIP1011DCAZA-T
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HIP1011DCAZA-T
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC CTRLR HOTPLUG PCI DUAL 28SSOP
Ngā Rauemi: HIP1011DCAZA-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HIP1011DCAZA-T
Tau Wae HIP1011DCAZA-T Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5609 pcs Pepa Raraunga HIP1011DCAZA-T.pdf
Tuhinga o mua 10.8 V ~ 13.2 V Momo Hot Plug Controller
Pūrere Pūrere Whakarato 28-SSOP/QSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tautuhinga Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Te maha o nga pouaka 8 Momo Tae Surface Mount
Whakawhiti Whaiaro (s) Both Ngā āhuatanga Latched Fault, UVLO
I teie nei - Te tuku 5.3mA Nama - Whakaputa (Max) 100mA, 500mA