HFA1110EVAL
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HFA1110EVAL
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua EVALUATION PLATFORM HFA1110
Ngā Rauemi: HFA1110EVAL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HFA1110EVAL
Tau Wae HFA1110EVAL Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5494 pcs Pepa Raraunga HFA1110EVAL.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 9 V ~ 11 V, ±4.5 V ~ 5.5 V Whakamahia IC / Wahanga HFA1110
Tuhinga kua Whakaratohia Board(s) Te utu o te huka 1300 V/µs
Raupapa - Momo putanga Single-Ended
Whakaahuatanga Taipitopito HFA1110 1 - Single Channels per IC Buffer Amplifier Evaluation Board Tae - Whakaaetanga (IC Main) 21mA
I teie nei - Whakaatu / Channel 60mA He raupapa ia IC 1 - Single
Poari Poari Fully Populated Momo Kuputuhi Buffer
-3db Whaiwhata 850MHz