EL7571CMZ-T13
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL7571CMZ-T13
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC CTRLR PWM PROGRAMMABLE 20SOIC
Ngā Rauemi: EL7571CMZ-T13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL7571CMZ-T13
Tau Wae EL7571CMZ-T13 Kaihanga Intersil
He Rahinga Kei te wātea 5855 pcs Pepa Raraunga EL7571CMZ-T13.pdf
Putanga - Whakaputa 1.3 V ~ 3.5 V Momotuhi - Whakauru 4.5 V ~ 12.6 V
Pūrere Pūrere Whakarato 20-SO Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi 0°C ~ 70°C Tau o nga Hua 2