EL7516IY-T13
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL7516IY-T13
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC REG BOOST ADJ 1.3A 8MSOP
Ngā Rauemi: EL7516IY-T13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL7516IY-T13
Tau Wae EL7516IY-T13 Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC REG BOOST ADJ 1.3A 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6017 pcs Pepa Raraunga EL7516IY-T13.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.6V Putanga - Whakaputa (Max) 18V (Switch)
Momotuhi - Input (Min) 2.6V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mahinga Step-Up
Rautanga - Whakawhiti 620kHz, 1.25MHz Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.6V 1 Output 1.3A (Switch) 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Nama - Whakaputa 1.3A (Switch) Tau Wae Tuakiri EL7516