EL5227CLZ-T13
Hua Hua
Tau Wae: EL5227CLZ-T13
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC OPAMP BUFFER 2.5MHZ RRO 24QFN
Ngā Rauemi: EL5227CLZ-T13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL5227CLZ-T13
Tau Wae EL5227CLZ-T13 Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC OPAMP BUFFER 2.5MHZ RRO 24QFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4505 pcs Pepa Raraunga EL5227CLZ-T13.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 4.5 V ~ 16.5 V, ±2.25 V ~ 8.25 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 1mV
Pūrere Pūrere Whakarato 24-QFN-EP Te utu o te huka 2.2 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-VFQFN Exposed Pad Momo putanga Rail-to-Rail
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 8
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
I teie nei - Te tuku 1.3mA I teie nei - Putanga Whakauru 2nA
Tau Wae Tuakiri EL5227 Momo Kuputuhi Buffer
-3db Whaiwhata 2.5MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EL5227CLZ
EL5227CLZ
Kaihanga: Intersil
Whakaahuatanga: IC OPAMP BUFFER 2.5MHZ RRO 24QFN