EL5100IS-T13
IntersilIntersil
Intersil
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EL5100IS-T13
Kaihanga / Waitohu: Intersil
Whakaahuatanga hua IC OPAMP VFB 200MHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: EL5100IS-T13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EL5100IS-T13
Tau Wae EL5100IS-T13 Kaihanga Intersil
Whakaahuatanga IC OPAMP VFB 200MHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4020 pcs Pepa Raraunga EL5100IS-T13.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) 3.3 V ~ 12 V, ±1.65 V ~ 6 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 1mV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Te utu o te huka 2200 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
I teie nei - Te tuku 2.5mA I teie nei - Whakaatu / Channel 100mA
I teie nei - Putanga Whakauru 2µA Tau Wae Tuakiri EL5100
Momo Kuputuhi Voltage Feedback -3db Whaiwhata 200MHz