TLE4274GSV25HTSA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TLE4274GSV25HTSA2
Kaihanga / Waitohu: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4
Ngā Rauemi: TLE4274GSV25HTSA2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLE4274GSV25HTSA2
Tau Wae TLE4274GSV25HTSA2 Kaihanga International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5212 pcs Pepa Raraunga TLE4274GSV25HTSA2.pdf
Raupapa * Ētahi Ingoa SP001130106
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Output
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TLE4274GSV33NTSA1
TLE4274GSV33NTSA1
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4
I roto i te taonga: 4307 pcs
Tikiake: TLE4274GSV33NTSA1.pdf
RFQ
TLE4274G V50
TLE4274G V50
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 400MA TO263-3-1