IRLMS2002
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IRLMS2002
Kaihanga / Waitohu: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 20V 6.5A TSOP-6
Ngā Rauemi: IRLMS2002.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRLMS2002
Tau Wae IRLMS2002 Kaihanga International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 20V 6.5A TSOP-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4130 pcs Pepa Raraunga IRLMS2002.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.2V @ 250µA Vgs (Max) ±12V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato Micro6™(SOT23-6)
Raupapa HEXFET® Runa I (Max) @ Id, Vgs 30 mOhm @ 6.5A, 4.5V
Whakaaetanga Mana (Max) 2W (Ta) Packaging Tube
Paa / Case SOT-23-6 Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1310pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 5V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 2.5V, 4.5V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 20V
Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 20V 6.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount Micro6™(SOT23-6) I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 6.5A (Ta)