IRG7CH54K10EF-R
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IRG7CH54K10EF-R
Kaihanga / Waitohu: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga hua IGBT 1200V ULTRA FAST DIE
Ngā Rauemi: IRG7CH54K10EF-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
822 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRG7CH54K10EF-R
Tau Wae IRG7CH54K10EF-R Kaihanga International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga IGBT 1200V ULTRA FAST DIE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13644 pcs Pepa Raraunga IRG7CH54K10EF-R.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 1200V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.5V @ 15V, 10A
Tauira Whakamātautau 600V, 50A, 5 Ohm, 15V Td (i / atu) @ 25 ° C 75ns/305ns
Te Whakawhiti Energy - Pūrere Pūrere Whakarato Die
Raupapa - Packaging Bulk
Paa / Case Die Ētahi Ingoa IRG7CH54K10EF
IRG7CH54K10EF-ND
SP001542088
Tae Mahi -40°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Standard Momo IGBT -
Puta Taui 290nC Whakaahuatanga Taipitopito IGBT 1200V Surface Mount Die