IR2103STR
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IR2103STR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IR2103STR
Kaihanga / Waitohu: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga hua IC DRIVER HALF BRIDGE 600V 8SOIC
Ngā Rauemi: IR2103STR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR2103STR
Tau Wae IR2103STR Kaihanga International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga IC DRIVER HALF BRIDGE 600V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5808 pcs Pepa Raraunga IR2103STR.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 20 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 100ns, 50ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Te maha o nga Kaikoi 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Haumaru Mamao - VIL, HIV 0.8V, 3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Momo Input Inverting, Non-Inverting Rahi Taitapa Nui - Max (Bootstrap) 600V
Pato Puka IGBT, N-Channel MOSFET Whakahaere Whirihoranga Half-Bridge
Whakaahuatanga Taipitopito Half-Bridge Gate Driver IC Inverting, Non-Inverting 8-SOIC I teie nei - Te Whakaeke Peak (Puna, Tini) 210mA, 360mA
Momo Channel Independent Tau Wae Tuakiri IR2103S
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IR2103SPBF
IR2103SPBF
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: IC DRIVER HALF BRIDGE 600V 8SOIC
I roto i te taonga: 76165 pcs
Tikiake: IR2103SPBF.pdf
RFQ
IR2103S
IR2103S
I roto i te taonga: 4566 pcs
Tikiake: IR2103S.pdf
RFQ
IR2103STRPBF
IR2103STRPBF