IR2011SPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IR2011SPBF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IR2011SPBF
Kaihanga / Waitohu: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga hua HI/LO SIDE DRVR 8SOIC
Ngā Rauemi: IR2011SPBF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR2011SPBF
Tau Wae IR2011SPBF Kaihanga International Rectifier (Infineon Technologies)
He Rahinga Kei te wātea 78635 pcs Pepa Raraunga IR2011SPBF.pdf
Tuhinga o mua 10 V ~ 20 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 35ns, 20ns
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa *IR2011SPBF
SP001539074
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Te maha o nga Kaikoi 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Haumaru Mamao - VIL, HIV 0.7V, 2.2V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Input Inverting Rahi Taitapa Nui - Max (Bootstrap) 200V
Pato Puka N-Channel MOSFET Whakahaere Whirihoranga Half-Bridge
Whakaahuatanga Taipitopito Half-Bridge Gate Driver IC Inverting 8-SOIC I teie nei - Te Whakaeke Peak (Puna, Tini) 1A, 1A