IFX20002MBV33HTSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IFX20002MBV33HTSA1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IFX20002MBV33HTSA1
Kaihanga / Waitohu: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 30MA SCT595-5
Ngā Rauemi: IFX20002MBV33HTSA1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IFX20002MBV33HTSA1
Tau Wae IFX20002MBV33HTSA1 Kaihanga International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 30MA SCT595-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 313419 pcs Pepa Raraunga IFX20002MBV33HTSA1.pdf
Rae Tae (Max) 0.3V @ 20mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato PG-SCT595-5 Raupapa -
Paa / Case 6-SMD (5 Leads), Gull Wing PSRR 60dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa IFX20002MBV33HTSA1CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 30mA PG-SCT595-5
Tae - Whakaaetanga (Max) 5.2mA I teie nei - Quiescent (Iq) 170µA
Nama - Whakaputa 30mA Ngā Āhuatanga Mana Inhibit