FS75R07N2E4BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FS75R07N2E4BOSA1
Kaihanga / Waitohu: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga hua MOD IGBT LOW PWR ECONO2-6
Ngā Rauemi: FS75R07N2E4BOSA1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FS75R07N2E4BOSA1
Tau Wae FS75R07N2E4BOSA1 Kaihanga International Rectifier (Infineon Technologies)
He Rahinga Kei te wātea 1443 pcs Pepa Raraunga FS75R07N2E4BOSA1.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 650V Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic 1.95V @ 15V, 75A
Pūrere Pūrere Whakarato Module Raupapa EconoPACK™2
Mana - Max 250W Paa / Case Module
Ētahi Ingoa FS75R07N2E4
SP000843932
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
NTC Thermistor Yes Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 48 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce 4.6nF @ 25V
Whakauru Standard Momo IGBT Trench Field Stop
Whakaahuatanga Taipitopito IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 650V 75A 250W Chassis Mount Module I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1mA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 75A Whirihoranga Three Phase Inverter