BSO150N03
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BSO150N03 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BSO150N03
Kaihanga / Waitohu: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 30V 7.6A 8DSO
Ngā Rauemi: BSO150N03.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BSO150N03
Tau Wae BSO150N03 Kaihanga International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 30V 7.6A 8DSO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4707 pcs Pepa Raraunga BSO150N03.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 25µA Pūrere Pūrere Whakarato PG-DSO-8
Raupapa OptiMOS™ Runa I (Max) @ Id, Vgs 15 mOhm @ 9.1A, 10V
Mana - Max 1.4W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa BSO150N03INCT
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1890pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 5V
Momo FET 2 N-Channel (Dual) FET Pānga Standard
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 7.6A 1.4W Surface Mount PG-DSO-8
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 7.6A Tau Wae Tuakiri BSO150N03