CL-840-S65-XT
IntematixIntematix
Intematix
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CL-840-S65-XT
Kaihanga / Waitohu: Intematix
Whakaahuatanga hua CHROMALIT SQUARE 65X65MM
Ngā Rauemi: CL-840-S65-XT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CL-840-S65-XT
Tau Wae CL-840-S65-XT Kaihanga Intematix
He Rahinga Kei te wātea 8176 pcs Pepa Raraunga CL-840-S65-XT.pdf
Tirohia te Angle - Raupapa ChromaLit™ XT
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Aratau Lens Square with Flat Top Rahi Lens 65mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito ChromaLit™ XT Remote Phospher Light Source 80 CRI 4000 Square with Flat Top 65mm
He kaha te tahurihuri (lm / wrad) (ahua) 215 CRI (Tae Whakatika Tae) 80
CCT (K) 4000
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CL-90
CL-90
Kaihanga: Advanced Sensors / Amphenol
Whakaahuatanga: ICL 120 OHM 25% 2A 23.62MM