EP2SGX60EF1152C4N
Intel® FPGAsIntel® FPGAs
EP2SGX60EF1152C4N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EP2SGX60EF1152C4N
Kaihanga / Waitohu: Intel® FPGAs
Whakaahuatanga hua IC FPGA 534 I/O 1152FBGA
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 70 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 70 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
24 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EP2SGX60EF1152C4N
Tau Wae EP2SGX60EF1152C4N Kaihanga Intel® FPGAs
Tuhinga o mua 1.15 V ~ 1.25 V Te tapeke RAM 2544192
Pūrere Pūrere Whakarato 1152-FBGA (35x35) Raupapa Stratix® II GX
Paa / Case 1152-BBGA, FCBGA Ētahi Ingoa 544-2183
Tae Mahi 0°C ~ 85°C (TJ) Te maha o nga Mea Pono / Pūtau 60440