12V-SB-BLU-12M
Inspired LEDInspired LED
12V-SB-BLU-12M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12V-SB-BLU-12M
Kaihanga / Waitohu: Inspired LED
Whakaahuatanga hua LED ENG BLU 465NM 3LEDS 1.85"/PC
Ngā Rauemi: 12V-SB-BLU-12M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12V-SB-BLU-12M
Tau Wae 12V-SB-BLU-12M Kaihanga Inspired LED
Whakaahuatanga LED ENG BLU 465NM 3LEDS 1.85"/PC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79982 pcs Pepa Raraunga 12V-SB-BLU-12M.pdf
Waimotu 465nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 12V
Tirohia te Angle 120° Momo LED Engine
Temperature - Whakamātautau - Rahi / Rahi -
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Ētahi Ingoa 1647-1024-1 Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau - Te Mata Whakawhiti Maama (LES) -
Momo Rongo Flat Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.50mm Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau -