INND-TS56WCG
InoluxInolux
Inolux
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: INND-TS56WCG
Kaihanga / Waitohu: Inolux
Whakaahuatanga hua 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
Ngā Rauemi: INND-TS56WCG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5880 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o INND-TS56WCG
Tau Wae INND-TS56WCG Kaihanga Inolux
He Rahinga Kei te wātea 85824 pcs Pepa Raraunga INND-TS56WCG.pdf
Waimotu - Tae - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V
Rahi / Rahi 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) Raupapa INND-TS56
Whakaaetanga Mana (Max) 114mW Packaging Tube
Paa / Case 10-DIP (0.600", 15.24mm) Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 130mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.56" (14.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module White 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm) Tono - Whakamātau 20mA