INND-TS56RAB
InoluxInolux
INND-TS56RAB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: INND-TS56RAB
Kaihanga / Waitohu: Inolux
Whakaahuatanga hua 7-SEG. DISPLAY THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: INND-TS56RAB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o INND-TS56RAB
Tau Wae INND-TS56RAB Kaihanga Inolux
He Rahinga Kei te wātea 146587 pcs Pepa Raraunga INND-TS56RAB.pdf
Waimotu - Tae 644nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V
Rahi / Rahi 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) Raupapa INND-TS56
Whakaaetanga Mana (Max) 70mW Packaging Bulk
Paa / Case 10-DIP (0.600", 15.24mm) Ētahi Ingoa 1830-1158
Tau o Ngā Pūāhua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 30mcd Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Whakaatu 7-Segment
Rahinga Puka / Alpha 0.56" (14.22mm) Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Tono - Whakamātau 20mA Pine noa Common Anode