INND-SS56WAG
Hua Hua
Tau Wae: INND-SS56WAG
Kaihanga / Waitohu: Inolux
Whakaahuatanga hua 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
Ngā Rauemi: INND-SS56WAG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o INND-SS56WAG
Tau Wae INND-SS56WAG Kaihanga Inolux
He Rahinga Kei te wātea 67444 pcs Pepa Raraunga INND-SS56WAG.pdf
Waimotu - Tae - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V
Rahi / Rahi 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) Raupapa INND-SS56
Whakaaetanga Mana (Max) 114mW Packaging Bulk
Paa / Case 10-SMD, No Lead Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Whakatauranga a Millicandela 60mcd
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.56" (14.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module White 7-Segment 1 Character Common Anode 3.2V 20mA 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) 10-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA