INND-SS56GAG
Hua Hua
Tau Wae: INND-SS56GAG
Kaihanga / Waitohu: Inolux
Whakaahuatanga hua 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
Ngā Rauemi: INND-SS56GAG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o INND-SS56GAG
Tau Wae INND-SS56GAG Kaihanga Inolux
He Rahinga Kei te wātea 98230 pcs Pepa Raraunga INND-SS56GAG.pdf
Waimotu - Tae 525nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V
Rahi / Rahi 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) Raupapa INND-SS56
Whakaaetanga Mana (Max) 114mW Packaging Bulk
Paa / Case 10-SMD, No Lead Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Whakatauranga a Millicandela 70mcd
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.56" (14.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Anode 3.2V 20mA 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) 10-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA