INND-SS40YAG
Hua Hua
Tau Wae: INND-SS40YAG
Kaihanga / Waitohu: Inolux
Whakaahuatanga hua 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
Ngā Rauemi: INND-SS40YAG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o INND-SS40YAG
Tau Wae INND-SS40YAG Kaihanga Inolux
He Rahinga Kei te wātea 105747 pcs Pepa Raraunga INND-SS40YAG.pdf
Waimotu - Tae 592nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2V
Rahi / Rahi 0.591" H x 0.362" W x 0.124" D (15.00mm x 9.20mm x 3.15mm) Raupapa INND-SS40
Whakaaetanga Mana (Max) 70mW Packaging Bulk
Paa / Case 10-SMD, No Lead Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Whakatauranga a Millicandela 13mcd
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.40" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.591" H x 0.362" W x 0.124" D (15.00mm x 9.20mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA