INND-SS30GAG
InoluxInolux
Inolux
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: INND-SS30GAG
Kaihanga / Waitohu: Inolux
Whakaahuatanga hua 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
Ngā Rauemi: INND-SS30GAG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o INND-SS30GAG
Tau Wae INND-SS30GAG Kaihanga Inolux
He Rahinga Kei te wātea 118415 pcs Pepa Raraunga INND-SS30GAG.pdf
Waimotu - Tae 525nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V
Rahi / Rahi 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm) Raupapa INND-SS30
Whakaaetanga Mana (Max) 114mW Packaging Bulk
Paa / Case 10-SMD, No Lead Tau o Ngā Pūāhua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Whakatauranga a Millicandela 37mcd
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.30" (7.62mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Anode 3.2V 20mA 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead Tono - Whakamātau 20mA