MPX823K305E
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPX823K305E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPX823K305E
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 10% 305VAC RAD
Ngā Rauemi: MPX823K305E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPX823K305E
Tau Wae MPX823K305E Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 10% 305VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 526891 pcs Pepa Raraunga MPX823K305E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 305V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Raupapa MPX
Ratonga X2 Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -40°C ~ 110°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Te kaha 0.082µF Nga tono EMI, RFI Suppression