ATB475M050
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB475M050 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATB475M050
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: ATB475M050.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATB475M050
Tau Wae ATB475M050 Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4664 pcs Pepa Raraunga ATB475M050.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.228" W (5.30mm x 5.80mm) Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa ATB Ripple Current @ Low Frequency 66.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 4 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.224" (5.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 33.86 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 33.86 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 4.7µF