828LBA035M2CE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
828LBA035M2CE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 828LBA035M2CE
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Ngā Rauemi: 828LBA035M2CE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
770 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 828LBA035M2CE
Tau Wae 828LBA035M2CE Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55872 pcs Pepa Raraunga 828LBA035M2CE.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa LBA Ripple Current @ Low Frequency 3.45A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.3125A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80.87 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 80.87 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 8200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CAVITY PLUG 1.5MM SYST DIA 5.0MM
I roto i te taonga: 918101 pcs
Tikiake: 828906-2.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: SEAL PROTECTOR 2.5MM SYST GREEN
I roto i te taonga: 318649 pcs
Tikiake: 828985-1.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN 55POS JR POWER TIMER
Whakaahuatanga: CAVITY PLUG 2.5MM SYST DIA 6.4MM
Whakaahuatanga: CAVITY PLUG 2.5MM SYST DIA 5.4MM
Whakaahuatanga: CAVITY PLUG 2.5MM SYST
82892
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: 10" SHOP SHEARS (SCISSORS)
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONNECTOR SEAL 1POS
Whakaahuatanga: KABELKLEMME F9P CPC
Tikiake:
Whakaahuatanga: SINGLE-WIRE-SEAL(5MM HOLE)
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel