688LBA080M2EG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
688LBA080M2EG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 688LBA080M2EG
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Ngā Rauemi: 688LBA080M2EG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 688LBA080M2EG
Tau Wae 688LBA080M2EG Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33631 pcs Pepa Raraunga 688LBA080M2EG.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LBA Ripple Current @ Low Frequency 4.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60.95 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60.95 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 6800µF