686SML6R3M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
686SML6R3M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 686SML6R3M
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 686SML6R3M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 686SML6R3M
Tau Wae 686SML6R3M Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1332255 pcs Pepa Raraunga 686SML6R3M.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa SML Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 75mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6.826 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 6.826 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 68µF