685MPW160K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
685MPW160K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 685MPW160K
Kaihanga / Waitohu: Illinois Capacitor
Whakaahuatanga hua CAP FILM 6.8UF 10% 160VDC AXIAL
Ngā Rauemi: 685MPW160K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 685MPW160K
Tau Wae 685MPW160K Kaihanga Illinois Capacitor
Whakaahuatanga CAP FILM 6.8UF 10% 160VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37009 pcs Pepa Raraunga 685MPW160K.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 160V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 90V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" Dia x 1.831" L (18.50mm x 46.50mm) Raupapa MPW
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESR ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 26 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Te kaha 6.8µF Nga tono DC Link, DC Filtering